KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14277275
nr 1427 7275
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Komposition med tjur. Signerad, blandteknik, 1971,74x120, yttermått inklusive ram: 85x132 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:19:07
19/10 07:54:01